שוקו. שוקו מרקטינג

נעים להכיר,

אנחנו רחלי וחיים נטע, ושוקו מרקטינג זה הבייבי והפאשן שלנו.

הסיפור שלנו מתחיל ב-1993, כשרחלי חזרה משהות של כמה שנים בארה"ב והתקבלה לעבודה כמדריכת איפור בחברת קוסמטיקה:

המשימה הראשונה שקיבלתי היתה "תכיני חוברת הדרכה". אז הכנתי חוברת מושקעת, מעוצבת ומרשימה. התגובות הנדהמות גרמו לי להבין שזה לא דבר שכולם יודעים לעשות…

וכך עשיתי את צעדיי הראשונים בעולם השיווק כשאני לומדת דברים דרך הרגליים. מתפקיד לתפקיד למדתי עוד ועוד, זכיתי בניסיון יקר-ערך והתמקצעתי עד שהגעתי לתפקידי ניהול בכירים.

בשלב מסוים הרגשתי שאיבדתי מגע עם השטח, שיניתי כיוון והשתלבתי כיועצת עסקית בכירה בחברת ייעוץ. במשך 8 שנים נתתי ייעוץ וליווי עסקי ושיווקי לעשרות בעלי עסקים בארץ ובחו"ל, עזרתי להם להרחיב את העסק ולצמוח. זה היה מאוד מעשיר ומרתק – אבל בשלב מסוים הגיע הרגע לצמוח עוד, לסלול את הדרך שלי, כעצמאית. וכך, בספטמבר 2018 נולדה שוקו.

אחרי שנתיים הגיע הזמן להתרחבות הבאה: גייסתי את איש המחשבים הפרטי שלי מהבית – וכך חיים נכנס לשוקו כבונה ומקדם אתרים. את הכישרון בתחום המחשבים כבר היה לו, את הניסיון העסקי כעצמאי גם היה לו… וכך הוא רכש ידע בתחום שמתפתח ללא הפסק והתמקצע כבונה אתרים וכמקדם בגוגל ובפייסבוק.

כיום אנחנו עובדים בשילוב כוחות מושלם: רחלי אחראית על האסטרטגיה השיווקית, העיצוב, הקריאייטיב, התוכן והנראות – וחיים אחראי על הצד הטכני והביצועי תוך כדי שהוא ממשיך להכניס לעסק טכנולוגיות מתקדמות ומספק ללקוחות שלנו מעטפת תמיכה טכנית שלא אופיינית לחברות שיווק דיגיטלי אחרות.

למה לעבוד איתנו?

בזכות היתרון התחרותי: בזכות הידע העצום של שנינו וההתנסות בתחומים עסקיים מגוונים אנחנו מביאים לעולם השיווק הדיגיטלי ראייה עסקית וניסיון אמיתי שמקדמים את הלקוחות שלנו.

בשביל איכות השירות: שנינו עם אוריינטציה שירותית מאוד חזקה ואנחנו לוקחים את ההצלחה של הלקוחות שלנו באופן הכי אישי שאפשר.

שליטה בשיווק דיגיטלי: אנחנו מתכננים, מעצבים ובונים אתרים, חנויות אונליין ודפי נחיתה. אנחנו בונים אסטרטגיה לקידום בגוגל ובפייסבוק/אינסטגרם, ומבצעים אותה.

סל שירותים רחב ומענה לכל צורך: אנחנו איתך לאורך כל הדרך עם ייעוץ שיווקי, יצירת עזרי שיווק וקידום מגוונים ועוד.

אבל בעיקר – הכי חשוב – אנחנו כאן כדי שהעסק שלך יצליח.

נשמח לראות אם יש משהו שנוכל לעשות עבורך  -:)

מתי נוח לך לדבר?

רחלי וחיים נטע